WAŻNA INFORMACJA:
PRZYPOMINAM O KONIECZNOŚCI UDOKUMENTOWANIA PRAKTYK ZAWODOWYCH NA WSZYSTKICH KIERUNKACH PEDAGOGICZNYCH -
OPRÓCZ ZARZĄDZANIA W OŚWIACIE.
Wypełnij, podpisz i dostarcz osobiście, pocztą lub elektronicznie do uczelni lub ośrodka wraz z kserokopią dyplomu ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia.
Wniosek-o-przyjecie-na-wyzszy-semestr-studiow
Na studia licencjackie lub magisterskie na kierunku Pedagogika, Administracja i Praca Socjalna przyjęci mogą być wszyscy kandydaci będący absolwentami szkół średnich, posiadający świadectwo dojrzałości, a także absolwenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia dowolnej Uczelni.
Na studia pięcioletnie jednolite magisterskie na kierunkach Pedagogika specjalna, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Psychologia przyjęci mogą być wszyscy kandydaci będący absolwentami szkół średnich, posiadający świadectwo dojrzałości, a także absolwenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia dowolnej Uczelni.
Dokumenty rekrutacyjne:
Po otrzymaniu dostępu do Wirtualnego Dziekanatu student pobiera umowę, w której znajduje się indywidualny numer konta, na który wpłaca opłatę rekrutacyjną oraz wszystkie należności wynikające z tabeli opłat
Kwestionariusz osobowy kandydata na studia
Na studia pięcioletnie jednolite magisterskie na kierunku Prawo przyjęci mogą być wszyscy kandydaci będący absolwentami szkół średnich, posiadający świadectwo dojrzałości, a także absolwenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia dowolnej Uczelni.
Na studia I stopnia (licencjackie) w Szkole Głównej Krajowej z siedzibą w Warszawie przyjęci mogą być wszyscy absolwenci szkół średnich posiadający świadectwo dojrzałości.
Na studia II stopnia (magisterskie uzupełniające) przyjęci mogą być wszyscy absolwenci studiów I stopnia, posiadający dyplom licencjacki lub równoważny.
Dokumenty rekrutacyjne:
Po otrzymaniu dostępu do Wirtualnego Dziekanatu student pobiera umowę, w której znajduje się indywidualny numer konta, na który wpłaca opłatę rekrutacyjną oraz wszystkie należności wynikające z tabeli opłat.